Fender Fullerton Strat Uke Sunburst

Fender Fullerton Strat Uke Sunburst

4990 Kč

Top produkt, Fender Fullerton Strat Uke Sunburst s trendy značkou Fender - tento produkt máte za pár kliknutí za hustou cenu 4990 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212498
Do obchodu

Popis

Fender

Poctivý výrobek, Fender Fullerton Strat Uke Sunburst co odebíráme od výrobce Fender - tento hit pořídíte s VIP slevou pro každého za 4990. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Elektroakustické ukulele

 Elektroakustické ukulele Fender Fullerton spojují kompaktní tvar ukulelí s estetikou elektrických kytar Fender. Konkrétně model Strat Uke je koncertní ukulele v designu Stratocastera, ze kterého si vypůjčuje specifický offset tvar těla, pickguard a tvar hlavice s 4-in-line ladícími mechanikami.

Samotné tělo nástroje je zhotoveno z přední laminované smrkové desky a zadní desky a lubů z mahagonu. K javorovému krku je přilepen ořechový hmatník osazený devatenácti pražci a bílými pozičními tečkami pro snazší orientaci. Struny jsou přes nultý pražec z umělé kosti ukotveny ve zmíněných niklových 4-in-line mechanikách v nezaměnitelném Fender designu a kobylce z ořechu.

Muzikanti, co rádi hrají nahlas (ať už s kapelou, nebo sólo) jistě uvítají možnost ozvučení, které ukulele poskytuje firemní preamp s ovladači hlasitosti, EQ (Tone) a praktickou integrovanou ladičkou.

Všechny produkty od výrobce
Fender Fullerton Strat Uke Sunburst

Fender Fullerton Strat Uke Sunburst

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce