Fender Fullerton Tele Uke Butterscotch Blonde

Fender Fullerton Tele Uke Butterscotch Blonde

4990 Kč

Tohle si zamilujete: Fender Fullerton Tele Uke Butterscotch Blonde s jakostní značkou Fender - toto zboží si můžete objednat při právě probíhající akci za 4990 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212503
Do obchodu

Popis

Fender

Není proč váhat, Fender Fullerton Tele Uke Butterscotch Blonde od firmy Fender - tento artikl je v tento okamžik v úžasné akci za 4990. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Elektroakustické ukulele

 Elektroakustické ukulele Fender Fullerton spojují kompaktní tvar ukulelí s estetikou elektrických kytar Fender. Konkrétně model Tele Uke je koncertní ukulele v designu Telecastera, ze kterého si vypůjčuje specifický tvar těla, pickguard a tvar hlavice s 4-in-line ladícími mechanikami.

Samotné tělo nástroje je zhotoveno z přední laminované smrkové desky a zadní desky a lubů z mahagonu. K bukovému krku je přilepen ořechový hmatník osazený devatenácti pražci a bílými pozičními tečkami pro snazší orientaci. Struny jsou přes nultý pražec z umělé kosti ukotveny ve zmíněných niklových 4-in-line mechanikách v nezaměnitelném Fender designu a kobylce z ořechu.

Muzikanti, co rádi hrají nahlas (ať už s kapelou, nebo sólo) jistě uvítají možnost ozvučení, které ukulele poskytuje firemní preamp s ovladači hlasitosti, EQ (Tone) a praktickou integrovanou ladičkou.

Všechny produkty od výrobce
Fender Fullerton Tele Uke Butterscotch Blonde

Fender Fullerton Tele Uke Butterscotch Blonde

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce