Fender H.E.R. Stratocaster MN CHG

Fender H.E.R. Stratocaster MN CHG

30890 Kč

V akci je pouze tady Fender H.E.R. Stratocaster MN CHG značky Fender - tento hit seženete s extra slevou za 30890 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219652
Do obchodu

Popis

Fender

Exkluzivní Fender H.E.R. Stratocaster MN CHG populárního výrobce Fender - tento produkt posíláme s unikátní slevou za 30890. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Elektrická kytara

 Tento Stratocaster je signature modelem americké zpěvačky a skladatelky H.E.R., která se hudebně pohybuje na vlnách R&B.

Tělo kytary je zhotoveno z olše. Přišroubovaný javorový krk nabízí příjemný „Mid ‘60s C“ profil. Plochu hmatníku rozděluje jednadvacet pražců velikosti Vintage Tall a poziční tečky.

Tři single-coil snímače Vintage Noiseless poskytují kytaře klasický Strat zvuk a feel, který je díky noiseless technologii zbaven otravného šumu. Charakter zvuku lze upravovat pomocí potenciometrů hlasitosti, dvou tónových clon a pětipolohového přepínače snímačů. Struny jsou přes nultý pražec z umělé kosti ukotveny ve firemních mechanikách ve vintage designu a synchronizovaném tremolu s šestibodovým uchycením. Stylové provedení podtrhuje finiš Chrome Glow a jednovrstvý pickguard z anodizovaného hliníku.

Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Řada Fender Artist nabízí signature modely elektrických kytar a baskytar slavných muzikantů, kteří se nesmazatelně zapsali do dějin rockové hudby. Za všechny jmenujme například Erica Claptona, Ritchie Blackmora, Steve Ray Vaughana, Marka Knopflera, Jeffa Becka, Erica Johnsona, Jimieho Hendrixe, Dave Murrayho, Rogera Waterse nebo Flea z RHCP.

Všechny produkty od výrobce
Fender H.E.R. Stratocaster MN CHG

Fender H.E.R. Stratocaster MN CHG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce