Fender LTD American Original 50s Stratocaster MN MARY

Fender LTD American Original 50s Stratocaster MN MARY

55790 Kč

Radost přinášející Fender LTD American Original 50s Stratocaster MN MARY od známé značky Fender - toto zboží si můžete objednat za jedinečnou cenu 55790 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212483
Do obchodu

Popis

Fender

Vaše oblíbené zboží, Fender LTD American Original 50s Stratocaster MN MARY od známého výrobce Fender - toto zboží si můžete nechat poslat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 55790. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Elektrická kytara

 Ediční řada American Original od legendární americké značky Fender představuje hudební nástroje s designem a zvukovými vlastnostmi originálních modelů z padesátých a šedesátých let minulého století s přidanou hodnotou v podobě současných konstrukčních prvků, jako je například moderní rádius hmatníku.

Elektrická kytara American Original ´50s Stratocaster z limitované série značky je ztělesněním zvuku a hudebního odkazu padesátých let minulého století. K nástrojům z této dekády neodmyslitelně patří tělo vyrobené z jasanu či olše, které v tomto případě doprovází lesklý nitro lak – ten nejen umožnuje dřevu dýchat a netlumí jeho zvuk, ale navíc s přibývajícími léty dodá kytaře ryze osobní charakter. Další povinnou složkou je javorový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Vintage Tall. Profil javorového krku „Soft V“ představuje ideální platformu pro hraní rytmických doprovodů, akordových rozkladů i znělých kytarových sól.

Snímače Pure Vintage ´59 poskytují kytaře maximálně dobový zvuk. K jeho úpravám slouží standardní ovladače v podobě potenciometru hlasitosti, dvou tónových clon a pětipolohového switche. Stylový vzhled nástroje podtrhuje pozlacený hardware ve vintage stylu včetně synchronizovaného tremola se šesti vruty a světlý jednovrstvý pickguard (Eggshell).

Posledním dílem do skládačky je kufr ve vintage designu, ve kterém je nástroj dodáván.

Všechny produkty od výrobce
Fender LTD American Original 50s Stratocaster MN MARY

Fender LTD American Original 50s Stratocaster MN MARY

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce