Fender LTD American Original 50s Telecaster MN WB

Fender LTD American Original 50s Telecaster MN WB

55790 Kč

Perfektní Fender LTD American Original 50s Telecaster MN WB od populární značky Fender - tento artikl je v tuhle chvíli v husté akci za 55790 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212484
Do obchodu

Popis

Fender

Exkluzivní Fender LTD American Original 50s Telecaster MN WB od originálního výrobce Fender - tento artikl se na vás těší za hustou cenu 55790. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Elektrická kytara

 Ediční řada American Original od legendární americké značky Fender představuje hudební nástroje s designem a zvukovými vlastnostmi originálních modelů z padesátých a šedesátých let minulého století s přidanou hodnotou v podobě současných konstrukčních prvků, jako je například moderní rádius hmatníku.

Elektrická kytara American Original ´50s Stratocaster z limitované série značky je ztělesněním zvuku a hudebního odkazu padesátých let minulého století. K nástrojům z této dekády neodmyslitelně patří tělo vyrobené z jasanu či olše, které v tomto případě doprovází lesklý nitro lak – ten nejen umožnuje dřevu dýchat a netlumí jeho zvuk, ale navíc s přibývajícími léty dodá kytaře ryze osobní charakter. Další povinnou složkou je javorový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Vintage Tall.

Snímače Pure Vintage ´59 poskytují kytaře maximálně dobový zvuk. K jeho úpravám slouží standardní ovladače v podobě potenciometru hlasitosti, dvou tónových clon a pětipolohového switche. Stylový vzhled nástroje podtrhuje pozlacený hardware ve vintage stylu včetně „popelníkové“ kobylky se třemi mosaznými sedly a jednovrstvý pickguard.

Posledním dílem do skládačky je kufr ve vintage designu, ve kterém je nástroj dodáván.

Všechny produkty od výrobce
Fender LTD American Original 50s Telecaster MN WB

Fender LTD American Original 50s Telecaster MN WB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce