Fender LTD American Professional Stratocaster RW FR

Fender LTD American Professional Stratocaster RW FR

51490 Kč

Diskontní Fender LTD American Professional Stratocaster RW FR originální od labelu Fender - tento hit pořídíte za téměř velkoobchodní cenu 51490 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212481
Do obchodu

Popis

Fender

Spokojenost přinášející Fender LTD American Professional Stratocaster RW FR od kvalitní značky Fender - toto zboží si můžete objednat výhodně za 51490. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Elektrická kytara

 Řada elektrických kytar Fender American Pro spojuje to nejlepší z klasického Fender designu, zvuku a feelu s modernějšími konstrukčními prvky a funkcemi, které odpovídají potřebám současných kytaristů.

Tento Stratocaster je součástí limitované série. Olšové tělo nástroje kryje lesklý polyuretanový lak. Palisandrový krk s profilem Modern „Deep C“ (tvarově na pomezí moderního C a U) vám díky přidané hmotě a pečlivé geometrii padne do ruky lépe než kdy před tím, ať už se věnujete hře akordů nebo sólům. Plochu palisandrového hmatníku rozděluje dvaadvacet pražců velikosti Narrow Tall.

Tři single-coil snímače V-Mod s Alnico magnety (navržené designovým guru Timem Shawem) jsou modelované přesně na konkrétní pozici. Poskytují kytaře šťavnatý zvuk, který neztrácí vřelý vintage charakter a specifický Fender otisk. Ke standardním úpravám slouží potenciometr hlasitosti, dvě tónové clony a pětipolohový přepínač snímačů. Všechny elektrické kytary ze série American Pro jsou navíc vybaveny Treble Bleed obvodem, takže si zvuk při stahování hlasitosti ovladačem Volume zachovává stálou barvu, tj. nedochází k potlačení výšek a zvýraznění basů.

Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách a synchronizovaném tremolu s ocelovými sedly a dvoubodovým uchycením. Stylový design nástroje podtrhuje barevná úprava těla Fiesta Red a třívrstvý pickguard v provedení Mint Green.

Kytara je dodávána v kvalitním tvarovaném kufru.

Všechny produkty od výrobce
Fender LTD American Professional Stratocaster RW FR

Fender LTD American Professional Stratocaster RW FR

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce