Fender LTD American Professional Telecaster RW AO

Fender LTD American Professional Telecaster RW AO

51490 Kč

Hit poslední doby, Fender LTD American Professional Telecaster RW AO originální od labelu Fender - tento artikl je tady pro vás ve slevové akci za 51490 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212482
Do obchodu

Popis

Fender

Příjemné pocity navazující Fender LTD American Professional Telecaster RW AO od předního výrobce Fender - toto zboží zakoupíte za mimořádně nízkou cenu 51490. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Neplaťte jinde víc než musíte..

Elektrická kytara

 Řada elektrických kytar Fender American Pro spojuje to nejlepší z klasického Fender designu, zvuku a feelu s modernějšími konstrukčními prvky a funkcemi, které odpovídají potřebám současných kytaristů.

Tento Telecaster je součástí limitované série. Olšové tělo nástroje kryje lesklý polyuretanový lak. Palisandrový krk s profilem Modern „Deep C“ (tvarově na pomezí moderního C a U) vám díky přidané hmotě a pečlivé geometrii padne do ruky lépe než kdy před tím, ať už se věnujete hře akordů nebo sólům. Plochu palisandrového hmatníku rozděluje dvaadvacet pražců velikosti Narrow Tall.

Dva single-coil snímače V-Mod s Alnico magnety (navržené designovým guru Timem Shawem) jsou modelované přesně na konkrétní pozici. Poskytují kytaře šťavnatý zvuk, který neztrácí vřelý vintage charakter a specifický Fender otisk. Ke standardním úpravám slouží potenciometr hlasitosti, tónová clona a třípolohový přepínač snímačů. Všechny elektrické kytary ze série American Pro jsou navíc vybaveny Treble Bleed obvodem, takže si zvuk při stahování hlasitosti ovladačem Volume zachovává stálou barvu, tj. nedochází k potlačení výšek a zvýraznění basů.

Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách a tradiční „popelníkové“ kobylce se třemi kompenzovanými mosaznými sedly a ukotvením strun skrze tělo. Stylový design nástroje podtrhuje barevná úprava těla Antique Olive, Knurled Flat-Top potenciometry a černý jednovrstvý pickguard.

Kytara je dodávána v kvalitním tvarovaném kufru.

Všechny produkty od výrobce
Fender LTD American Professional Telecaster RW AO

Fender LTD American Professional Telecaster RW AO

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce