Fender Mojo Grip Picks Tortoise Heavy

Fender Mojo Grip Picks Tortoise Heavy

159 Kč

Poctivý výrobek, Fender Mojo Grip Picks Tortoise Heavy od značky Fender - tento hit získáte výhodně za 159 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: HN219794
Do obchodu

Popis

Fender

Jakostní Fender Mojo Grip Picks Tortoise Heavy pocházející od značky Fender - tento hit pořídíte za úžasnou cenu 159. Vybírejte to nejlepší u nás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Trsátka

 Nová řada trsátek, která vzešla ze spolupráce mezi značkou Fender a Mojo Grip. Je vyrobena z celuloidu, což je prémiový materiál na jejich výrobu a na místě úchopu má speciální gumovou vrstvu MojoGrip, která zajistí, že vám trsátko zůstane pevně v rukou za jakýchkoliv podmínek. Navíc se bude díky své tloušťce držet extra pohodlně. Mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Jejich tvar odpovídá označení 351, což je klasický tvar Fender trsátek.

Všechny produkty od výrobce
Fender Mojo Grip Picks Tortoise Heavy

Fender Mojo Grip Picks Tortoise Heavy

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce