Fender Mojo Grip Picks Tortoise Medium

Fender Mojo Grip Picks Tortoise Medium

159 Kč

Radost přinášející Fender Mojo Grip Picks Tortoise Medium s osvědčenou značkou Fender - tento hit můžete získat za úžasnou cenu 159 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN219792
Do obchodu

Popis

Fender

Hit z katalogu: Fender Mojo Grip Picks Tortoise Medium s proslulou značkou Fender - tento artikl doporučujeme v časové omezené slevě za 159. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Trsátka

 Nová řada trsátek, která vzešla ze spolupráce mezi značkou Fender a Mojo Grip. Je vyrobena z celuloidu, což je prémiový materiál na jejich výrobu a na místě úchopu má speciální gumovou vrstvu MojoGrip, která zajistí, že vám trsátko zůstane pevně v rukou za jakýchkoliv podmínek. Navíc se bude díky své tloušťce držet extra pohodlně. Mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Jejich tvar odpovídá označení 351, což je klasický tvar Fender trsátek.

Všechny produkty od výrobce
Fender Mojo Grip Picks Tortoise Medium

Fender Mojo Grip Picks Tortoise Medium

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce