Fender Mojo Grip Picks White Moto Heavy

Fender Mojo Grip Picks White Moto Heavy

159 Kč

Špičkové zboží, Fender Mojo Grip Picks White Moto Heavy od výrobce Fender - toto zboží si můžete opatřit ve výprodejové akci za 159 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: HN219795
Do obchodu

Popis

Fender

Právě je za dobrou cenu Fender Mojo Grip Picks White Moto Heavy od známého výrobce Fender - toto zboží zakoupíte ve slevové akci za 159. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost..

Trsátka

 Nová řada trsátek, která vzešla ze spolupráce mezi značkou Fender a Mojo Grip. Je vyrobena z celuloidu, což je prémiový materiál na jejich výrobu a na místě úchopu má speciální gumovou vrstvu MojoGrip, která zajistí, že vám trsátko zůstane pevně v rukou za jakýchkoliv podmínek. Navíc se bude díky své tloušťce držet extra pohodlně. Mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Jejich tvar odpovídá označení 351, což je klasický tvar Fender trsátek.

Všechny produkty od výrobce
Fender Mojo Grip Picks White Moto Heavy

Fender Mojo Grip Picks White Moto Heavy

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce