Fender Mojo Grip Picks White Moto Medium

Fender Mojo Grip Picks White Moto Medium

159 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Fender Mojo Grip Picks White Moto Medium co nám dodává Fender - tento hit snadno najdete výhodně za 159 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: HN219793
Do obchodu

Popis

Fender

Diskontní Fender Mojo Grip Picks White Moto Medium populárního výrobce Fender - tento artikl je v tento okamžik s výjimečnou slevou za 159. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Trsátka

 Nová řada trsátek, která vzešla ze spolupráce mezi značkou Fender a Mojo Grip. Je vyrobena z celuloidu, což je prémiový materiál na jejich výrobu a na místě úchopu má speciální gumovou vrstvu MojoGrip, která zajistí, že vám trsátko zůstane pevně v rukou za jakýchkoliv podmínek. Navíc se bude díky své tloušťce držet extra pohodlně. Mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Jejich tvar odpovídá označení 351, což je klasický tvar Fender trsátek.

Všechny produkty od výrobce
Fender Mojo Grip Picks White Moto Medium

Fender Mojo Grip Picks White Moto Medium

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce