Fender Mojo Grip Picks White Moto Thin

Fender Mojo Grip Picks White Moto Thin

159 Kč

Oblíbený produkt Fender Mojo Grip Picks White Moto Thin s pečetí kvality Fender - tento artikl nakupujte levně za 159 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: HN219791
Do obchodu

Popis

Fender

Nabídka pro vás: Fender Mojo Grip Picks White Moto Thin od populární značky Fender - tento artikl doporučujeme s úžasnou cenovkou 159. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už se těšíte na svoji objednávku?.

Trsátka

 Nová řada trsátek, která vzešla ze spolupráce mezi značkou Fender a Mojo Grip. Je vyrobena z celuloidu, což je prémiový materiál na jejich výrobu a na místě úchopu má speciální gumovou vrstvu MojoGrip, která zajistí, že vám trsátko zůstane pevně v rukou za jakýchkoliv podmínek. Navíc se bude díky své tloušťce držet extra pohodlně. Mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Jejich tvar odpovídá označení 351, což je klasický tvar Fender trsátek.

Všechny produkty od výrobce
Fender Mojo Grip Picks White Moto Thin

Fender Mojo Grip Picks White Moto Thin

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce