Fender Mustang Bass PJ PF AGN

Fender Mustang Bass PJ PF AGN

17190 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Fender Mustang Bass PJ PF AGN od firmy Fender - tento produkt objednáte s VIP slevou pro každého za 17190 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212331
Do obchodu

Popis

Fender

Neodoláte: Fender Mustang Bass PJ PF AGN populárního výrobce Fender - tento produkt objednáte za výhodnou cenu 17190. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Elektrická baskytara

 Elektrické baskytary ze série Mustang si od svého uvedení v roce 1964 našly cestu do rukou baskytaristů mnoha žánrů. Tato vylepšená verze oblíbeného nástroje navíc přidává k tradičnímu designu také sílu nových P-Bass a J-Bass snímačů, které vás snadno provedou jakýmkoliv herním stylem. Přestože se nejedná o US-Made baskytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole.

Tělo tohoto Mustanga je vyrobeno z osvědčené olše, která v kombinaci s javorovým krkem a hmatníkem z Pau Ferro poskytuje tradiční feeling a výbornou rezonanci. Krk je profilován jako pohodlné moderní C se saténovou úpravou laku, jistou ruku na hmatníku podpoří také pražce velikosti Medium Jumbo, které jsou ideální pro naprostou většinu herních stylů.

S materiály těla a krku si výborně rozumí i zmiňovaná dvojice snímačů, kde jednu stranu spektra zastupuje průrazný a ostře znějící single-coil typu Jazz Bass, zatímco split-coil snímač ve středové poloze se stará o hutné a jasně definované tóny. Ovládání zvuků je v rámci tradice minimalistické a stará se o něj pouze ovladač celkové hlasitosti a potenciometr tónové clony. Hardware je také v typické Fender kvalitě, o stabilní ladění se starají otevřené mechaniky, nultý pražec ze syntetické kosti a kobylka se čtyřmi kameny. Nataženy jsou struny Fender 7250M, které se výborně doplňují s krátkou menzurou nástroje.

Všechny produkty od výrobce
Fender Mustang Bass PJ PF AGN

Fender Mustang Bass PJ PF AGN

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce