Fender Mustang Bass PJ PF FMG

Fender Mustang Bass PJ PF FMG

17190 Kč

Tohle si zamilujete: Fender Mustang Bass PJ PF FMG od předního výrobce Fender - tento produkt máte za pár kliknutí v bombastické akci za 17190 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212332
Do obchodu

Popis

Fender

Jakostní Fender Mustang Bass PJ PF FMG od společnosti Fender - tento produkt doručujeme s unikátní slevou za 17190. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost..

Elektrická baskytara

 Elektrické baskytary ze série Mustang si od svého uvedení v roce 1964 našly cestu do rukou baskytaristů mnoha žánrů. Tato vylepšená verze oblíbeného nástroje navíc přidává k tradičnímu designu také sílu nových P-Bass a J-Bass snímačů, které vás snadno provedou jakýmkoliv herním stylem. Přestože se nejedná o US-Made baskytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole.

Tělo tohoto Mustanga je vyrobeno z osvědčené olše, která v kombinaci s javorovým krkem a hmatníkem z Pau Ferro poskytuje tradiční feeling a výbornou rezonanci. Krk je profilován jako pohodlné moderní C se saténovou úpravou laku, jistou ruku na hmatníku podpoří také pražce velikosti Medium Jumbo, které jsou ideální pro naprostou většinu herních stylů.

S materiály těla a krku si výborně rozumí i zmiňovaná dvojice snímačů, kde jednu stranu spektra zastupuje průrazný a ostře znějící single-coil typu Jazz Bass, zatímco split-coil snímač ve středové poloze se stará o hutné a jasně definované tóny. Ovládání zvuků je v rámci tradice minimalistické a stará se o něj pouze ovladač celkové hlasitosti a potenciometr tónové clony. Hardware je také v typické Fender kvalitě, o stabilní ladění se starají otevřené mechaniky, nultý pražec ze syntetické kosti a kobylka se čtyřmi kameny. Nataženy jsou struny Fender 7250M, které se výborně doplňují s krátkou menzurou nástroje.

Všechny produkty od výrobce
Fender Mustang Bass PJ PF FMG

Fender Mustang Bass PJ PF FMG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce