Fender Parallel Universe II Jazz Strat RW MSG

Fender Parallel Universe II Jazz Strat RW MSG

57190 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Fender Parallel Universe II Jazz Strat RW MSG co nám vyrábí Fender - tento produkt koupíte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 57190 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212432
Do obchodu

Popis

Fender

Tohle si zamilujete: Fender Parallel Universe II Jazz Strat RW MSG od Fender - toto zboží si můžete nechat dodat s úžasnou cenovkou 57190. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Elektrická kytara

 Limitovaná edice Fender Parallel Universe nabízí elektrické kytary typu Telecaster/Stratocaster i Offset modely (Jaguar, Jazzmaster, Meteora) v netradičním, hybridním, designu s nekonvenční volbou snímačů a hardwaru.

Nevšední design kytary Jazz Strat vás na pódiu spolehlivě odliší od tisícovek dalších hráčů. V její stavbě se originálním způsobem propojují prvky kytar Jazzmaster a Stratocaster. Olšové tělo nástroje zdobí lesklý nitro lak, který umožnuje dřevu dýchat, netlumí jeho zvuk a přirozeně „stárne“ s kytarou. K javorovému krku s příjemným profilem „Medium C“ je přilepen palisandrový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky z imitace perleti.

Dva single-coil snímače American Pure-Vintage ´65 Jazzmaster dodávají nástroji nezaměnitelný a dobově autentický zvuk kytar Fender, který uplatíte v široké škále hudebních stylů - od surfing rock n rollu, ska, punku po country. Ke standardním úpravám slouží potenciometr hlasitosti, tónová clona a třípolohový přepínač snímačů. Treble Bleed obvod zaručuje, že během stahování hlasitosti ovladačem Volume nedochází k degradaci tónu, tj. k potlačení výšek a zvýraznění basů.

Struny jsou ukotveny ve firemních mechanikách a v kobylce s mosaznými sedly z Mustanga a Jazzmaster Floating tremolu. Stylový vzhled podtrhuje jednovrstvý pickguard v slonovinové barvě s lemováním/akcentem v provedení Surf Green, Vintage-Style Radio potenciometry a logo Fender na hlavici kytary.

Nástroj je dodáván v kufru spolu s certifikátem pravosti.

Všechny produkty od výrobce
Fender Parallel Universe II Jazz Strat RW MSG

Fender Parallel Universe II Jazz Strat RW MSG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce