Fender Parallel Universe Volume II Strat Jazz Deluxe RW SFG

Fender Parallel Universe Volume II Strat Jazz Deluxe RW SFG

65890 Kč

Unikátní Fender Parallel Universe Volume II Strat Jazz Deluxe RW SFG co bereme od značky Fender - tento produkt dodáváme téměř zdarma za 65890 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212438
Do obchodu

Popis

Fender

Diskontní Fender Parallel Universe Volume II Strat Jazz Deluxe RW SFG značky Fender - tento produkt máte za pár kliknutí při právě probíhající akci za 65890. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Elektrická kytara

 Limitovaná edice Fender Parallel Universe nabízí elektrické kytary typu Telecaster/Stratocaster i Offset modely (Jaguar, Jazzmaster, Meteora) v netradičním, hybridním, designu s nekonvenční volbou snímačů a hardwaru.

V kytaře Strat Jazz Deluxe se spojují butikové prvky, elegance offset designu těla nástrojů Jazzmaster a zvuková všestrannost kytar Stratocaster. Olšové tělo nástroje zdobí top z fládrovaného javoru s charakteristickou kresbou dřeva. Lesklý nitro lak umožnuje dřevu dýchat, netlumí jeho zvuk a přirozeně „stárne“ s kytarou. K masivnímu palisandrovému krku je přilepen rovněž palisandrový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Narrow Tall. „Modern C“ profil mahagonového krku a rádius hmatníku (9,5 palce) přibližují kytaru požadavkům současných muzikantů na herní komfort. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují polohové bloky z imitace perleti.

Tři single-coil snímače Texas Special s převinutými cívkami z dílen Fender Custom Shopu poskytují kytaře pořádně šťavnatý průrazný tón, který vynikne v blues, blues-rocku, jižanském rocku a dalších příbuzných stylech. Charakter zvuku lze upravovat pomocí potenciometrů hlasitosti, tónové clony a pětipolohového přepínače snímačů.

Struny jsou ukotveny ve firemních ladících mechanikách a v synchronizovaném tremolu s dvoubodovým uchycením a ocelovými sedly. Stylový vzhled kytary podtrhuje barevná úprava těla Transparent Faded Seafoam Green a jednovrstvý pickguard ve zlatém provedení.

Nástroj je dodáván v kufru spolu s certifikátem pravosti.

Všechny produkty od výrobce
Fender Parallel Universe Volume II Strat Jazz Deluxe RW SFG

Fender Parallel Universe Volume II Strat Jazz Deluxe RW SFG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce