Fender Player Duo-Sonic HS MN CRT

Fender Player Duo-Sonic HS MN CRT

15590 Kč

Vaše oblíbené zboží, Fender Player Duo-Sonic HS MN CRT s jakostní značkou Fender - tento produkt objednáte v jedinečné akci za 15590 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212463
Do obchodu

Popis

Fender

No tak tohle je gól: Fender Player Duo-Sonic HS MN CRT od top značky Fender - tento hit můžete sehnat ve výhodné akci za 15590. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí..

Elektrická kytara

 Kytara Duo-Sonic byla poprvé představena roku 1956 jako levný model určený především pro studenty, poměrně záhy si však našla cestu do newyorských, undergroundových klubů a k alternativním umělcům. Tvarově vychází z modelu Mustang a díky krátké menzuře 610 mm se na ní dá hrát velmi pohodlně, energicky a především dlouho.

Olšové tělo této kytary doplňuje finiš v podobě lesklého polyesterového laku. K přišroubovanému javorovému krku je přilepen javorový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velkosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční značky.

Kombinace kobylkového humbuckeru a krkového single-coil snímače poskytuje kytaře paletu zvuků vhodných pro širokou škálu hudebních žánrů. Ke standardním úpravám slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Povytažením tónové clony (funkce push/pull) rozdělíte cívky humbuckeru a rozšíříte tak zvukový arzenál kytary o charakter kobylkového single-coilu.

Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách (Standard Cast/Sealed) a v pevné kobylce se šesti ocelovými sedly (ukotvení strun skrze tělo). Tradiční prvky doplňuje černý třívrstvý pickguard.

Elektrické kytary ze série Fender Player nahrazují populární modely Standard. Jedná se o základní kvalitativní řadu značky s jednoznačným plusem v podobě poměru ceny a kvality. Přestože se nejedná o US-Made kytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole.

Všechny produkty od výrobce
Fender Player Duo-Sonic HS MN CRT

Fender Player Duo-Sonic HS MN CRT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce