Fender Player Lead II MN NEON GRN

Fender Player Lead II MN NEON GRN

17190 Kč

Diskontní Fender Player Lead II MN NEON GRN od předního výrobce Fender - tento produkt prodáváme v úžasné akci za 17190 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212455
Do obchodu

Popis

Fender

Exkluzivní Fender Player Lead II MN NEON GRN s osvědčenou značkou Fender - toto zboží si můžete zakoupit při časově omezené akci za 17190. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí..

Elektrická kytara

 Značka Fender pokračuje v procesu oprašování starších méně známých designů elektrických kytar řadou Lead. Jedná se o nástroje s double-cut tvarem těla prvně představené muzikantské veřejnosti v roce 1979 jako levnější, a zároveň atraktivní, alternativa k modelům Stratocaster/Telecaster.

Olšové tělo této kytary doplňuje finiš v podobě lesklého polyesterového laku. K přišroubovanému javorovému krku s příjemným „Modern C“ profilem je přilepen javorový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velkosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční značky.

O ozvučení nástroje se starají dva firemní single-coil Strat snímače s Alnico 5 magnety, které poskytují kytaře autentický Fender tón a feel. Standardní ovladače v podobě potenciometrů hlasitosti, tónové clony a třípolohového přepínače snímačů doplňuje dvoupolohový přepínač fáze.

Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách ve Vintage designu a v pevné kobylce se šesti sedly (ukotvení strun skrze tělo). Stylový design nástroje šperkuje černý třívrstvý pickguard.

Elektrické kytary ze série Fender Player nahrazují populární modely Standard. Jedná se o základní kvalitativní řadu značky s jednoznačným plusem v podobě poměru ceny a kvality. Přestože se nejedná o US-Made kytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole.

Všechny produkty od výrobce
Fender Player Lead II MN NEON GRN

Fender Player Lead II MN NEON GRN

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce