Fender Player Mustang 90 MN SFMG

Fender Player Mustang 90 MN SFMG

15590 Kč

Špičkové zboží, Fender Player Mustang 90 MN SFMG s trendy značkou Fender - tento hit naleznete za perfektní cenu 15590 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212469
Do obchodu

Popis

Fender

Diskontní Fender Player Mustang 90 MN SFMG co nám dodává Fender - tento artikl nakupujte v bombastické akci za 15590. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Elektrická kytara

 Fender Mustang byl poprvé představen na začátku šedesátých let jako základní, cenově dostupný, model elektrické kytary, a možná právě proto si ho o pár dekád později zamilovala celá alternativní scéna v čele s Kurtem Cobainem nebo Johnem Frusciantem. Jedná se o kytaru s charakteristickým offset tvarem těla a kratší menzurou.

Olšové tělo této kytary doplňuje finiš v podobě lesklého polyesterového laku. K přišroubovanému javorovému krku je přilepen javorový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velkosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční značky.

Dva firemní snímače P-90 poskytují kytaře oproti klasickým single-coilům vřelejší zvuk s méně výraznými výškami. K úpravám slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách (Standard Cast/Sealed) a v pevné kobylce se šesti ocelovými sedly (ukotvení strun skrze tělo). Tradiční prvky doplňuje třívrstvý pickguard v provedení Mint Green.

Elektrické kytary ze série Fender Player nahrazují populární modely Standard. Jedná se o základní kvalitativní řadu značky s jednoznačným plusem v podobě poměru ceny a kvality. Přestože se nejedná o US-Made kytary (jsou vyráběny v mexické Ensenadě) i tyto nástroje podléhají komplexní výstupní kontrole.

Všechny produkty od výrobce
Fender Player Mustang 90 MN SFMG

Fender Player Mustang 90 MN SFMG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce