Fender Premium Celluloid Picks Mix Pack

Fender Premium Celluloid Picks Mix Pack

259 Kč

Vaše možnosti obohacující Fender Premium Celluloid Picks Mix Pack od populárního výrobce Fender - tento hit získáte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 259 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: HN207781
Do obchodu

Popis

Fender

Perfektní Fender Premium Celluloid Picks Mix Pack od populární značky Fender - tento hit můžete sehnat za téměř velkoobchodní cenu 259. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Trsátka

 Výhodné balení trsátek Fender vám umožní vyzkoušet různé tloušťky a najít tak trsátko, které dokonale padne vašemu stylu hry. Všechna trsátka vychází z populárního modelu Fender 351 a jsou vyrobena z celuloidu, který nabídne vřelý a kulatý tón s jasným atakem. V balení naleznete 24 kusů trsátek v odlišných povrchových úpravách a tloušťkách Thin, Medium a Heavy.

Všechny produkty od výrobce
Fender Premium Celluloid Picks Mix Pack

Fender Premium Celluloid Picks Mix Pack

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce