Fender Road Worn 50s Strat MN SFG

Fender Road Worn 50s Strat MN SFG

28990 Kč

Prestižní Fender Road Worn 50s Strat MN SFG s pečetí kvality Fender - toto zboží si můžete nechat poslat s VIP slevou pro každého za 28990 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219671
Do obchodu

Popis

Fender

Unikátní Fender Road Worn 50s Strat MN SFG od kvalitní značky Fender - toto zboží si můžete nechat doručit výhodně za 28990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary z limitované řady Fender Vintera Road Worn nabízí finiš s prvky umělé patiny, tj. vzhled kytar prověřených stovkami/tisícovkami hodin strávených po kufrech různých osobních aut, dodávek a přívěsů. Konkrétně modely Vintera 50´s Stratocaster vás autentickým designem, tónem a feelem spolehlivě přenesou do zlaté éry rock’ n’ rollu.

Olšové tělo této kytary zdobí prvky umělé patiny a nitro lak. K přišroubovanému krku s profilem “Soft V”, tj. zaoblenějším tvarem, než nabízí ´50s V, je přilepen javorový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Vintage Tall. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují poziční tečky.

Tři single-coil snímače kytary vám spolehlivě poskytnou celou škálu autentických tónů s nezaměnitelným Fender charakterem evokujících zlaté časy rock’ n’ rollu a nastupujícího rocku. Ke zvukovým úpravám slouží standardní ovladače v podobě potenciometru hlasitosti, dvou tónových clon a pětipolohového přepínače snímačů.

Struny jsou přes nultý pražec z umělé kosti uchyceny ve firemních uzavřených mechanikách (Vintage Style) a v synchronizovaném tremolu se šesti sedly a šestibodovým uchycením. Stylový vzhled nástroje podtrhuje logo na hlavici kytary a třívrstvý pickguard, který zároveň chrání lak kytary před poškrábáním.

Kytara je dodávána v kvalitním obalu (gig bag).

Řada Vintera nabízí elektrické kytary a baskytary vyráběné v mexické Ensenadě, které vás vezmou nazpět do doby padesátých, šedesátých nebo sedmdesátých let. Zvuk, design, výbava – to vše je podřízeno tomu, aby šlo o věrohodné dobové kopie. Pokud sháníte cenově dostupnou kytaru či baskytaru značky Fender, potom není co řešit.

Všechny produkty od výrobce
Fender Road Worn 50s Strat MN SFG

Fender Road Worn 50s Strat MN SFG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce