Fender Road Worn 70s Tele Deluxe MN DB

Fender Road Worn 70s Tele Deluxe MN DB

30490 Kč

Tradiční bestseller, Fender Road Worn 70s Tele Deluxe MN DB oblíbené značky Fender - tento artikl se na vás těší téměř zdarma za 30490 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219664
Do obchodu

Popis

Fender

V akci je právě teď Fender Road Worn 70s Tele Deluxe MN DB s proslulou značkou Fender - tento produkt objednáte s VIP slevou pro každého za 30490. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary z limitované řady Fender Vintera Road Worn nabízí finiš s prvky umělé patiny, tj. vzhled kytar prověřených stovkami/tisícovkami hodin strávených po kufrech různých osobních aut, dodávek a přívěsů. Konkrétně modely Modely Vintera 70´s Telecaster Deluxe vás autentickým designem těla, tónem a feelem spolehlivě přenesou do začátku 70. let, kdy někteří odvážnější muzikanti začali osazovat své Telecastery humbuckery, jejichž velký zvuk více odpovídal soudobé podobě rockové hudby.

Olšové tělo této kytary zdobí prvky umělé patiny a nitro lak. K javorovému krku s profilem „Medium C“ je přilepen javorový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují poziční tečky.

Plný zvuk s nezaměnitelným Fender charakterem humbuckerů Wide Range spolehlivě evokuje dobu 70. let a modelů Telecaster (Thinline, Custom, Deluxe). K úpravám zvuku slouží dva potenciometry hlasitosti, dvě tónové clony a třípolohový přepínač snímačů.

Struny jsou přes nultý pražec z umělé kosti uchyceny ve firemních ladících mechanikách s vyraženým písmenem F (Vintage F Stamped) a v pevné kobylce se šesti ocelovými sedly a ukotvením strun skrze tělo. Stylový vzhled nástroje podtrhuje logo na hlavici kytary a černý třívrstvý pickguard, který zároveň chrání lak kytary před poškrábáním.

Kytara je dodávána v kvalitním obalu (gig bag).

Řada Vintera nabízí elektrické kytary a baskytary vyráběné v mexické Ensenadě, které vás vezmou nazpět do doby padesátých, šedesátých nebo sedmdesátých let. Zvuk, design, výbava – to vše je podřízeno tomu, aby šlo o věrohodné dobové kopie. Pokud sháníte cenově dostupnou kytaru či baskytaru značky Fender, potom není co řešit.

Všechny produkty od výrobce
Fender Road Worn 70s Tele Deluxe MN DB

Fender Road Worn 70s Tele Deluxe MN DB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce