Fender Squier 1986 Telecaster Cream MIJ

Fender Squier 1986 Telecaster Cream MIJ

15590 Kč

Jasný hit, Fender Squier 1986 Telecaster Cream MIJ kvalitní značky Fender Squier - tento artikl nepropásněte za perfektní cenu 15590 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207995
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Oblíbený produkt Fender Squier 1986 Telecaster Cream MIJ značky Fender Squier - tento artikl doporučujeme extra levně za 15590. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Elektrická kytara

 Vintage nástroje nemusí být pouze drahé. Před tím než se kytary Squier jako dostupnější značka Fenderu začaly vyrábět v Indonésii, začala jejich produkce úplně nejdřív v Japonsku, ve vyhlášené továrně Fujigen. Squiery z 80. let jsou vyhledávanými nástroji pro své zajímavě znějící dobře vybrané dřevo a spolehlivou mechaniku, a určitě stojí za vyzkoušení.

Angličan Jerome Bonaparte Squier se v roce 1881 usadil v americkém Bostonu, kde se nejprve na vysoké úrovni věnoval výrobě houslí a ručně navíjených strun. Potom, co pro rychlejší výrobu strun upravil šicí stroj, se stal jedním z největších výrobců strun v USA. V 50. letech 20. století se společnost V.C. Squier Company stala dodavatelem příslušenství pro podnikatele a vynálezce Leo Fendera, který se stal brzy majitelem značky a struny Squier se začal prodávát s logem Fender. Značka Squier se vrátila na trh v roce 1982 v podobě brandu dostupnějších originálních nástrojů Fender vyráběných v Japonsku v továrně FujiGen Gakki.

Tento telecaster z roku 1986 je v původním stavu, kromě nového krytu - pickguardu. Tělo nese stopy po samolepkách, které byly na nástroji tak dlouho, že zanechaly v laku zřetelné otisky - z jistého úhlu pohledu jde o patinu, které odpovídá více než 30 rokům, které má tento nástroj za sebou. Struny vedou z originální japonské kobylky přes javorový hmatník s 21 pražci k původním olejovým mechanikám Fender Japan. Na hmatíku najdete několik odřenin od nehtů předchozího majitele, krk je ovšem v perfektním stavu.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fender Squier 1986 Telecaster Cream MIJ

Fender Squier 1986 Telecaster Cream MIJ

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce