Fender Squier Affinity Starcaster MN BLK

Fender Squier Affinity Starcaster MN BLK

7790 Kč

Tradiční bestseller, Fender Squier Affinity Starcaster MN BLK pocházející od značky Fender Squier - tento produkt nabízíme ve výprodejové akci za 7990 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN205798
Do obchodu

Popis

Fender Squier

No a tohle chcete: Fender Squier Affinity Starcaster MN BLK od známé značky Fender Squier - tento hit seženete výhodně za 7990. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Semiakustická kytara

 Fender Squire Affinityinity Series Starcaster je re-issue pololubové elektrické kytary Starcaster, se kterou značka Fender vstoupila v druhé polovině 70. let na trh. Vzhledem k poměrně krátké životnosti výroby patří původní modely k poměrně zajímavým sběratelským kusům, nicméně jejich koupě není úplně snadnou a levnou záležitostí. Kytary Squier Starcaster nabízí originální design těchto nástrojů za zlomek částky, kterou byste zaplatili za originály.

Asymetrické klenuté tělo kytary je zhotoveno z laminovaného javoru. K přišroubovanému javorovému krku s příjemným C profilem je přilepen též javorový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Narrow Tall. Orientaci po ploše hmatníku tradičně usnadňují černé poziční tečky.

Dva firemní humbuckery poskytují kytaře masivní zvuk s charakteristickým Fender otiskem. K jeho úpravám slouží potenciometr hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů.

Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast mechanikách a v pevné nastavitelné kobylce a struníku. Unikátní design kytary kromě asymetrického tvaru těla zvýrazňuje originální tvar hlavice. Tradiční prvky reprezentuje chromovaný hardware a černá lemovka těla.

Všechny produkty od výrobce
Fender Squier Affinity Starcaster MN BLK

Fender Squier Affinity Starcaster MN BLK

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce