Fender Squier Affinity Starcaster MN CAR

Fender Squier Affinity Starcaster MN CAR

7790 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Fender Squier Affinity Starcaster MN CAR pocházející od značky Fender Squier - tento hit snadno najdete s unikátní slevou za 7990 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN205799
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Radost přinášející Fender Squier Affinity Starcaster MN CAR s jakostní značkou Fender Squier - tento hit snadno najdete za bombastickou cenu 7990. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Semiakustická kytara

 Fender Squire Affinityinity Series Starcaster je re-issue pololubové elektrické kytary Starcaster, se kterou značka Fender vstoupila v druhé polovině 70. let na trh. Vzhledem k poměrně krátké životnosti výroby patří původní modely k poměrně zajímavým sběratelským kusům, nicméně jejich koupě není úplně snadnou a levnou záležitostí. Kytary Squier Starcaster nabízí originální design těchto nástrojů za zlomek částky, kterou byste zaplatili za originály.

Asymetrické klenuté tělo kytary je zhotoveno z laminovaného javoru. K přišroubovanému javorovému krku s příjemným C profilem je přilepen též javorový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Narrow Tall. Orientaci po ploše hmatníku tradičně usnadňují černé poziční tečky.

Dva firemní humbuckery poskytují kytaře masivní zvuk s charakteristickým Fender otiskem. K jeho úpravám slouží potenciometr hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů.

Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast mechanikách a v pevné nastavitelné kobylce a struníku. Unikátní design kytary kromě asymetrického tvaru těla zvýrazňuje originální tvar hlavice. Tradiční prvky reprezentuje chromovaný hardware a černá lemovka těla.

Všechny produkty od výrobce
Fender Squier Affinity Starcaster MN CAR

Fender Squier Affinity Starcaster MN CAR

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce