Fender Squier Affinity Starcaster MN OWT

Fender Squier Affinity Starcaster MN OWT

7790 Kč

Špičkové zboží, Fender Squier Affinity Starcaster MN OWT se známou značkou Fender Squier - tento produkt objednáte ve slevové akci za 7990 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN205797
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Váš oblíbený produkt, Fender Squier Affinity Starcaster MN OWT od předního výrobce Fender Squier - tento produkt prodáváme v úžasné akci za 7990. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Semiakustická kytara

 Fender Squire Affinityinity Series Starcaster je re-issue pololubové elektrické kytary Starcaster, se kterou značka Fender vstoupila v druhé polovině 70. let na trh. Vzhledem k poměrně krátké životnosti výroby patří původní modely k poměrně zajímavým sběratelským kusům, nicméně jejich koupě není úplně snadnou a levnou záležitostí. Kytary Squier Starcaster nabízí originální design těchto nástrojů za zlomek částky, kterou byste zaplatili za originály.

Asymetrické klenuté tělo kytary je zhotoveno z laminovaného javoru. K přišroubovanému javorovému krku s příjemným C profilem je přilepen též javorový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Narrow Tall. Orientaci po ploše hmatníku tradičně usnadňují černé poziční tečky.

Dva firemní humbuckery poskytují kytaře masivní zvuk s charakteristickým Fender otiskem. K jeho úpravám slouží potenciometr hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů.

Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast mechanikách a v pevné nastavitelné kobylce a struníku. Unikátní design kytary kromě asymetrického tvaru těla zvýrazňuje originální tvar hlavice. Tradiční prvky reprezentuje chromovaný hardware a černá lemovka těla.

Všechny produkty od výrobce
Fender Squier Affinity Starcaster MN OWT

Fender Squier Affinity Starcaster MN OWT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce