Fender Squier Bullet Telecaster LRL BK

Fender Squier Bullet Telecaster LRL BK

4190 Kč

Poctivý výrobek, Fender Squier Bullet Telecaster LRL BK s pečetí kvality Fender Squier - tento artikl čeká na vás za perfektní cenu 4190 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN205800
Do obchodu

Popis

Fender Squier

No a tohle chcete: Fender Squier Bullet Telecaster LRL BK od známého výrobce Fender Squier - tento produkt koupíte za mimořádně nízkou cenu 4190. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Elektrická kytara

 Fender Squire Bullet Telecaster je cenově dostupný nástroj bez zbytečných příkras vhodný pro začínající kytaristy.

Tělo nástroje je zhotoveno z topolu. K javorovému krku je přilepen hmatník z fíkovníku (Indian Laurel) osazený dvaadvaceti pražci velikosti Narrow Tall. Orientaci po jeho ploše usnadňují tradiční bílé poziční tečky.

O ozvučení nástroje se starají dva single-coil snímače. Ke zvukovým korekcím slouží potenciometr hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních mechanikách a v pevné kobylce se šesti sedly a uchycením strun skrze tělo nástroje. Tradiční Tele design doplňuje chromovaný hardware, jednovrstvý bílý pickguard a firemní logo na hlavici kytary.

Všechny produkty od výrobce
Fender Squier Bullet Telecaster LRL BK

Fender Squier Bullet Telecaster LRL BK

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce