Fender Squier Bullet Telecaster LRL BS

Fender Squier Bullet Telecaster LRL BS

4190 Kč

Oblíbený produkt Fender Squier Bullet Telecaster LRL BS od originálního výrobce Fender Squier - toto zboží si můžete objednat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 4190 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN205801
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Jasný hit, Fender Squier Bullet Telecaster LRL BS od Fender Squier - toto zboží si můžete nechat poslat za hustou cenu 4190. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektrická kytara

 Fender Squire Bullet Telecaster je cenově dostupný nástroj bez zbytečných příkras vhodný pro začínající kytaristy.

Tělo nástroje je zhotoveno z topolu. K javorovému krku je přilepen hmatník z fíkovníku (Indian Laurel) osazený dvaadvaceti pražci velikosti Narrow Tall. Orientaci po jeho ploše usnadňují tradiční bílé poziční tečky.

O ozvučení nástroje se starají dva single-coil snímače. Ke zvukovým korekcím slouží potenciometr hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních mechanikách a v pevné kobylce se šesti sedly a uchycením strun skrze tělo nástroje. Tradiční Tele design doplňuje chromovaný hardware, jednovrstvý bílý pickguard a firemní logo na hlavici kytary.

Všechny produkty od výrobce
Fender Squier Bullet Telecaster LRL BS

Fender Squier Bullet Telecaster LRL BS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce