Fender Squier Classic Vibe 50s Esquire Butterscotch Blonde

Fender Squier Classic Vibe 50s Esquire Butterscotch Blonde

10590 Kč

Velmi oblíbený produkt Fender Squier Classic Vibe 50s Esquire Butterscotch Blonde s pečetí kvality Fender Squier - tento hit snadno najdete za perfektní cenu 10590 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212490
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Dnes je tady pro vás Fender Squier Classic Vibe 50s Esquire Butterscotch Blonde od top výrobce Fender Squier - tento artikl je v tuhle chvíli v akci za 10590. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary z limitované řady Fender Squier Esquire nabízí originální design kytar Fender Esquire, single-cut modelů osazených jedním (kobylkovým) snímačem. Tyto nástroje byly představeny muzikantské veřejnosti již roku 1950, nicméně nedosáhly takové popularity jako všestrannější Telecaster osazený dvěma snímači. Nyní si kus hudební historie můžete pořídit i vy – navíc za cenu, která nijak neohrozí váš rozpočet.

Borovicové tělo nástroje kryje lesklý polyuretanový lak. K přišroubovanému javorovému krku s užším C profilem je přilepen javorový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Narrow Tall. Orientaci po ploše hmatníku tradičně usnadňují černé poziční tečky.

Kobylkový single-coil snímač s Alnico magnety poskytuje kytaře charakteristický zvuk a feel nástrojů Fender. Úpravy a nastavení lze provádět pomocí potenciometru hlasitosti, tónové clony a třípolohového přepínače. Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách s dobově korektním designem a pevné kobyle se třemi chromovanými sedly a ukotvením strun skrze tělo. Vizuální stránku nástroje vhodně doplňuje niklový hardware, jednovrstvý pickguard a firemní logo na hlavici kytary.

Všechny produkty od výrobce
Fender Squier Classic Vibe 50s Esquire Butterscotch Blonde

Fender Squier Classic Vibe 50s Esquire Butterscotch Blonde

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce