Fender Squier Classic Vibe 60s Stratocaster LRL 3CS (použité)

Fender Squier Classic Vibe 60s Stratocaster LRL 3CS (použité)

8800 Kč

Radost přinášející Fender Squier Classic Vibe 60s Stratocaster LRL 3CS (použité) od populární značky Fender Squier - tento produkt dodáváme extra levně za 8800 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220196
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Trendy Fender Squier Classic Vibe 60s Stratocaster LRL 3CS (použité) s jakostní značkou Fender Squier - tento produkt máte po jednoduché objednávce za mimořádně nízkou cenu 8800. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Elektrická kytara

 Original pickuard nahrazen jednovrstvým bílé barvy, viz foto.

Fender Squire Classic Vibe ‘60s Stratocaster je cenově dostupný nástroj vhodný pro začínající i zkušené kytaristy inspirovaný modely Stratocaster ze šedesátých let minulého století.

Tělo kytary je zhotoveno ze dřeva nato. K přišroubovanému javorovému krku s užším C profilem je přilepen hmatník ze dřeva fíkovníku (Indian Laurel) osazený jednadvaceti pražci velikosti Narrow Tall. Orientaci po ploše hmatníku tradičně usnadňují bílé poziční tečky.

Tři firemní single-coil snímače s Alnico magnety poskytují kytaře zvuk s autentickým Fender charakterem. K úpravám nastavení slouží potenciometry hlasitosti, dvě tónové clony a pětipolohový přepínač snímačů.

Struny jsou uchyceny ve firemních mechanikách ve vintage stylu a v tradičním synchronizovaném tremolu. Vizuální stránku nástroje vhodně doplňuje niklový hardware, světlý třívrstvý pickguard a firemní logo na hlavici kytary.

Všechny produkty od výrobce
Fender Squier Classic Vibe 60s Stratocaster LRL 3CS (použité)

Fender Squier Classic Vibe 60s Stratocaster LRL 3CS (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce