Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN FLT BLK

Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN FLT BLK

9590 Kč

Tradiční bestseller, Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN FLT BLK od kvalitního výrobce Fender Squier - tento hit můžete pořídit v jedinečné akci za 10890 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN205793
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Špičkové zboží, Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN FLT BLK od výrobce Fender Squier - tento hit naleznete za jedinečnou cenu 10890. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Semiakustická kytara

 Fender Squire Contemporary Active Starcaster je novou interpretací, nebo chcete-li evolucí, originálního modelu pololubové elektrické kytary Starcaster, se kterým značka Fender vstoupila v druhé polovině 70. let na trh. Vzhledem k poměrně krátké životnosti výroby patří původní modely k poměrně zajímavým sběratelským kusům, nicméně jejich koupě není úplně snadnou a levnou záležitostí. Kytary Squier Starcaster nabízí originální design těchto nástrojů za zlomek částky, kterou byste zaplatili za originály.

Asymetrické pololubové tělo kytary (uzavřené, bez charakteristických výřezů) je zhotoveno z laminovaného javoru. K přišroubovanému javorovému krku s příjemným C profilem je přilepen též javorový hmatník s moderním plošším rádiem (12 palců) osazený dvaadvaceti pražci velikosti Narrow Tall. Orientaci po ploše hmatníku tradičně usnadňují černé poziční tečky.

Dva aktivní firemní humbuckery s keramickými magnety a vysokým výstupním signálem poskytují kytaře opravdu masivní zvuk. K jeho úpravám slouží potenciometr hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů.

Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast mechanikách a v pevné nastavitelné kobylce a struníku. Unikátní design kytary kromě asymetrického tvaru těla zvýrazňuje originální tvar hlavice. Tradiční prvky reprezentuje černý chromovaný hardware a černá lemovka těla.

Všechny produkty od výrobce
Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN FLT BLK

Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN FLT BLK

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce