Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN IBM

Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN IBM

10890 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN IBM od top výrobce Fender Squier - tento produkt prodáváme extra levně za 9260 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN205795
Do obchodu

Popis

Fender Squier

Příjemné pocity navazující Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN IBM s proslulou značkou Fender Squier - tento artikl doporučujeme s výjimečnou slevou za 9260. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Semiakustická kytara

 Fender Squire Contemporary Active Starcaster je novou interpretací, nebo chcete-li evolucí, originálního modelu pololubové elektrické kytary Starcaster, se kterým značka Fender vstoupila v druhé polovině 70. let na trh. Vzhledem k poměrně krátké životnosti výroby patří původní modely k poměrně zajímavým sběratelským kusům, nicméně jejich koupě není úplně snadnou a levnou záležitostí. Kytary Squier Starcaster nabízí originální design těchto nástrojů za zlomek částky, kterou byste zaplatili za originály.

Asymetrické pololubové tělo kytary (uzavřené, bez charakteristických výřezů) je zhotoveno z laminovaného javoru. K přišroubovanému javorovému krku s příjemným C profilem je přilepen též javorový hmatník s moderním plošším rádiem (12 palců) osazený dvaadvaceti pražci velikosti Narrow Tall. Orientaci po ploše hmatníku tradičně usnadňují černé poziční tečky.

Dva aktivní firemní humbuckery s keramickými magnety a vysokým výstupním signálem poskytují kytaře opravdu masivní zvuk. K jeho úpravám slouží potenciometr hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů.

Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast mechanikách a v pevné nastavitelné kobylce a struníku. Unikátní design kytary kromě asymetrického tvaru těla zvýrazňuje originální tvar hlavice. Tradiční prvky reprezentuje černý chromovaný hardware a černá lemovka těla.

Všechny produkty od výrobce
Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN IBM

Fender Squier Contemporary Active Starcaster MN IBM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce