Fender Stories Collection Eric Johnson 1954 Virginia Stratocaster MN 2CS

Fender Stories Collection Eric Johnson 1954 Virginia Stratocaster MN 2CS

71490 Kč

Trendy Fender Stories Collection Eric Johnson 1954 Virginia Stratocaster MN 2 co odebíráme od výrobce Fender - tento artikl nakupujte po zlevnění za 71490 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212475
Do obchodu

Popis

Fender

Vynikající Fender Stories Collection Eric Johnson 1954 Virginia Stratocaster MN 2CS s proslulou značkou Fender - tento artikl pořizujte za hustou cenu 71490. Vybírejte to nejlepší u nás. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Elektrická kytara

 Tento nástroj je replikou modifikovaného Stratocasteru 1954 „Virginia“ slavného kytarového ekvilibristy Erica Johnsona, který je kromě sólové tvorby známý i účinkováním v projektu G3. Právě Strat „Virginia“ pomohl na nahrávkách Tones a Ah Via Musicom jasně definovat Johnsonův specifický tón s až smyčcovým/houslovým charakterem, díky čemu Erica Johnsona poznáte mezi tisícovkou kytaristů po pár vteřinách.

Tělo kytary zhotovené ze dvou dílů dřeva sassafras řezanému kolmo k letům (quarter sawn) představuje základ vřelého tónu nástroje. Ke krku z jednoho kusu javoru (opět quarter sawn) je přilepen javorový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Profil javorového krku „Soft V“ představuje ideální platformu pro hraní rytmických doprovodů, akordových rozkladů i znělých kytarových sól, plošší dvanáctipalcový rádius hmatníku vychází vstříc rychlé hře.

Dva single-coil snímače Fender 57/62 a kobylkový snímač DiMarzio HS-2 (aktivní pouze horní cívka, tj. single-coil) poskytují kytaře širokou paletu zvukových barev a zároveň unikátní tón Erica Johnsona. Prostřední a krkový snímač jsou zapojeny mimo fázi s kobylkovým. Ke zvukovým úpravám slouží dvě tónové clony, potenciometr hlasitosti a pětipolohový přepínač snímačů

Struny jsou uchyceny v uzavřených mechanikách ve vintage stylu a synchronizovaném jednozvratném tremolu se šesti samostatnými sedly. Stylový vzhled kytary podtrhuje logo na hlavici kytary a bílý jednovrstvý pickguard, který zároveň chrání lak před poškrábáním.

Kytara je dodávána v luxusním kufru spolu s certifikátem pravosti.

Řada Fender Stories vzdává hold kytarovým legendám, jejich milovaným modifikovaným modelům Fender kytar a skvělé hudbě, které s jejich pomocí vytvářejí. Jedná se o špičkové nástroje vyráběné v USA.

Všechny produkty od výrobce
Fender Stories Collection Eric Johnson 1954 Virginia Stratocaster MN 2CS

Fender Stories Collection Eric Johnson 1954 Virginia Stratocaster MN 2CS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce