Fender Tom Morello Stratocaster RW BK (použité)

Fender Tom Morello Stratocaster RW BK

39290 Kč

Tradiční bestseller, Fender Tom Morello Stratocaster RW BK od předního výrobce Fender - toto zboží si můžete nechat poslat levně za 39290 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212472
Do obchodu

Popis

Fender

V akci je Fender Tom Morello Stratocaster RW BK populárního výrobce Fender - tento produkt máte na dosah ruky s VIP slevou pro každého za 39290. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Elektrická kytara

 Značka Fender se chopila nelehkého úkolu a stvořila pro kytarového kouzelníka a sonického experimentátora Toma Morella, známého z formací Rage Against the Machine a Audioslave, signature Stratocaster. Design modelu „Soul Power“ je založen na modifikovaném Stratocasteru z řady Designer Series, který Tom Morello používal ve zmíněných Audioslave.

Olšové tělo kytary kryje lesklý polyesterový lak. K přišroubovanému javorovému je přilepen palisandrový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Profil krku „Deep C“ a kombinovaný rádius hmatníku (9,5 – 14 palců) jsou zárukou dobrého dohmatu po celé ploše hmatníku, rychlé hry a bezproblémového vytahování strun (techniky bendingu). Orientaci po ploše hmatníku usnadňují poziční tečky z imitace perleti.

Tři single-coil snímače, kobylkový SD Hot Rails a dva firemní Vintage Noiseless, poskytují kytaře dynamický artikulovaný zvuk s nulovým doprovodným šumem. Standardní ovladače v podobě potenciometru hlasitosti, dvou tónových clon a pětipolohového přepínače snímačů doplňuje Kill switch, kterým můžete okamžitě utlumit signál nebo vytvářet, jak T. Morello často činí, stutter efekty.

Stabilitu ladění zaručuje uchycení strun v uzamykatelných firemních mechanikách a ve dvojzvratném tremolu Floyd Rose FRT-02000, s jehož pomocí vyšperkujete hru působivými zvukovými efekty. Stylový vzhled nástroje podtrhuje chromovaný pickguard a grafický motiv „Soul Power“.

Kytara je dodávána v kufru (deluxe black hardshell).

Všechny produkty od výrobce
Fender Tom Morello Stratocaster RW BK (použité)

Fender Tom Morello Stratocaster RW BK

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce