Fender Ultra Noiseless J-Bass V Pickup Set

Fender Ultra Noiseless J-Bass V Pickup Set

5990 Kč

Příjemné pocity navazující Fender Ultra Noiseless J-Bass V Pickup Set od producenta Fender - tento produkt máte na dosah ruky v neopakovatelné akci za 5990 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219837
Do obchodu

Popis

Fender

V akci je pouze tady Fender Ultra Noiseless J-Bass V Pickup Set od známé značky Fender - tento hit můžete získat v úžasné akci za 5990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Set snímačů pro elektrickou baskytaru

 Tento set snímačů poskytne vaší baskytaře nezaměnitelný zvuk těch nejlepších nástrojů od firmy Fender. Díky nové technice vinutí mají živější a plnější charakteristiku zvuku bez jakéhokoliv nežádoucího brumu. Zároveň si však zachovávají svůj nenapodobitelný tón s mohutnými basy, melodickými výškami a klasickou úderností Jazz bass, které byste u vintage nástrojů čekali. Jsou vhodné jak pro pasivní, tak aktivní obvody. Tento model je určen pro pětistrunné nástroje.

Na tuto sadu byly použité magnety Alnico V, přičemž DC odpor snímačů je 16,5 - 17,1k Ohmů u kobylky a 15,8 - 16,4k Ohmnů u krkového snímače.

Všechny produkty od výrobce
Fender Ultra Noiseless J-Bass V Pickup Set

Fender Ultra Noiseless J-Bass V Pickup Set

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce