Fernandes 1981 Stone Logo FST65 Strat 2-Tone Burst

Fernandes 1981 Stone Logo FST65 Strat 2-Tone Burst

19990 Kč

Vaše možnosti obohacující Fernandes 1981 Stone Logo FST65 Strat 2-Tone Burst co odebíráme od výrobce Fernandes - tento produkt máte po jednoduché objednávce po slevě za 19990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207991
Do obchodu

Popis

Fernandes

Produkt osvědčený zákazníky, Fernandes 1981 Stone Logo FST65 Strat 2-Tone Burst co odebíráme od výrobce Fernandes - tento artikl objednávejte levně za 19990. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektrická kytara

 Japonské továrny stihly do počátku 80. let, kdy je postihly právní zásahy amerických firem, vyrobit spoustu kvalitních replik amerických nástrojů. Tato patří mezi ně. Nese označení FST65, jde o vyšší model od Fernandesu, který je postaven podle vzoru z 60. let (malá hlavice, čtyřšroubové uchycení krku).

Tělo ve dvoubarevném burstu pod lakem ukazuje výraznou kresbu japonského senu. Na krku z jednoho kusu javoru jsou původní ladicí mechaniky vintage typu. O zvuk se starají 3 single snímače, díky kterým je stratocaster vysoce variabilní - nabídne jak ostrý cinkavý, tak barevný hutný zvuk. Ne bezdůvodně jde o nejčastější model mezi kytarami.

Vše na kytaře je původní kromě knoflíků ovládání. V dílně jsme zalepili částečně se odlepující se logo. Nástroj je jinak v bezvadném herním i kosmetickém stavu.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fernandes 1981 Stone Logo FST65 Strat 2-Tone Burst

Fernandes 1981 Stone Logo FST65 Strat 2-Tone Burst

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce