Firestix Mango Tango

Firestix Mango Tango

510 Kč

Dnes je tady pro vás Firestix Mango Tango od známého výrobce Firestix - tento produkt dodáváme za bombastickou cenu 510 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206444
Do obchodu

Popis

Firestix

Hit poslední doby, Firestix Mango Tango co nám vyrábí Firestix - toto zboží si můžete nechat poslat za perfektní cenu 510. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Svítící paličky

 Firestix jsou svítí paličky vyrobené z kvalitního polykarbonátového plastu LEXAN, který je odolný proti nárazům a otřesům. Paličky se rozsvítí po celé své délce jakmile začnete bubnovat, během několika vteřin tak vznikne úžasný vizuální efekt, jenž oživý vaší show nebo zběsilé bubenické sólo. Konce paliček se dají vyšroubovat, výměna baterie je tedy velmi rychlá a nijak nenaruší vaše vystoupení.

Paličky je možné zakoupit v šesti barevných odstínech, skvěle se tak přizpůsobí vašemu vizuálu a všechno do sebe bude krásně zapadat.

Všechny produkty od výrobce
Firestix Mango Tango

Firestix Mango Tango

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce