Firestix Purple Haze

Firestix Purple Haze

510 Kč

Tradiční bestseller, Firestix Purple Haze co odebíráme od výrobce Firestix - tento produkt obchodujeme za skvělou cenu 510 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206445
Do obchodu

Popis

Firestix

No a tohle chcete: Firestix Purple Haze s trendy značkou Firestix - tento hit můžete získat za výhodnou cenu 510. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Svítící paličky

 Firestix jsou svítí paličky vyrobené z kvalitního polykarbonátového plastu LEXAN, který je odolný proti nárazům a otřesům. Paličky se rozsvítí po celé své délce jakmile začnete bubnovat, během několika vteřin tak vznikne úžasný vizuální efekt, jenž oživý vaší show nebo zběsilé bubenické sólo. Konce paliček se dají vyšroubovat, výměna baterie je tedy velmi rychlá a nijak nenaruší vaše vystoupení.

Paličky je možné zakoupit v šesti barevných odstínech, skvěle se tak přizpůsobí vašemu vizuálu a všechno do sebe bude krásně zapadat.

Všechny produkty od výrobce
Firestix Purple Haze

Firestix Purple Haze

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce