Firestix Radiant Red

Firestix Radiant Red

510 Kč

Vaše možnosti obohacující Firestix Radiant Red s osvědčenou značkou Firestix - tento hit seženete v časové omezené slevě za 510 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206443
Do obchodu

Popis

Firestix

Jakostní Firestix Radiant Red co odebíráme od výrobce Firestix - tento hit můžete pořídit za mimořádně nízkou cenu 510. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám příjemné nakupování..

Svítící paličky

 Firestix jsou svítí paličky vyrobené z kvalitního polykarbonátového plastu LEXAN, který je odolný proti nárazům a otřesům. Paličky se rozsvítí po celé své délce jakmile začnete bubnovat, během několika vteřin tak vznikne úžasný vizuální efekt, jenž oživý vaší show nebo zběsilé bubenické sólo. Konce paliček se dají vyšroubovat, výměna baterie je tedy velmi rychlá a nijak nenaruší vaše vystoupení.

Paličky je možné zakoupit v šesti barevných odstínech, skvěle se tak přizpůsobí vašemu vizuálu a všechno do sebe bude krásně zapadat.

Všechny produkty od výrobce
Firestix Radiant Red

Firestix Radiant Red

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce