Fishman Ellipse Aura Narrow Format

Fishman Ellipse Aura Narrow Format

7660 Kč

Diskontní Fishman Ellipse Aura Narrow Format se známou značkou Fishman - tento hit snadno najdete extra výhodně za 8250 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208614
Do obchodu

Popis

Fishman

Jakostní Fishman Ellipse Aura Narrow Format s pečetí kvality Fishman - tento artikl nakupujte s VIP slevou pro každého za 8250. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Přejeme vám příjemné nakupování..

Aktivní elektronika pro kytaru

 Aktivní elektronika pro akustickou kytaru Ellipse Aura Narrow Format představuje skvělé řešení ozvučení akustických kytar. Využívá výhod sofistikovaného designu vestavěného předzesilovače s jednoduchou instalací do ozvučnicového otvoru kytary a možnosti technologie Aura Acoustic Imaging Technology, kdy do preampu nahrajete ze softwaru Fishman Image Gallery přes USB port čtyři špičkové zvuky studiové kvality akustických kytar ozvučených mikrofony (v databázi snadno najdete řadu zvuků/images odpovídajících tvaru/typu a akustickým vlastnostem vaší kytary). Jednoduše tak dodáte zvuku snímaného podkobylkovým piezo snímačem Acoustic Matrix přirozený prostorový zvuk – ve studiu i na stage.

Balení obsahuje podkobylkový piezo snímač Acoustic Matrix, ergonomicky tvarovaný předzesilovač se super nízkým šumem a instalací do ozvučnicového otvoru kytary a potřebné ovladače: hlasitosti (Volume), Natural I/Natural II (tvarování basových frekvencí), Blend (nastavení poměru piezo/image) a funkce Phase a Anti-feedback pro potlačení efektu zpětné vazby. Unikátní systém připevnění pomocí neodymových magnetů nabízí snadnou instalaci bez pájení. Formát Narrow snímače odpovídá šířce 2,3 mm, délka 67,3 mm vyhovuje naprosté většině akustických kytar.

Předzesilovač vyžaduje napájení 9V baterií (není součástí produktu).

Všechny produkty od výrobce
Fishman Ellipse Aura Narrow Format

Fishman Ellipse Aura Narrow Format

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce