Fishman Matrix Infinity VT Narrow

Fishman Matrix Infinity VT Narrow

3630 Kč

Velmi oblíbený produkt Fishman Matrix Infinity VT Narrow od firmy Fishman - tento artikl je tady pro vás po zlevnění za 3910 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208623
Do obchodu

Popis

Fishman

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Fishman Matrix Infinity VT Narrow s proslulou značkou Fishman - tento artikl je v tento okamžik v úžasné akci za 3910. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Aktivní elektronika pro kytaru

 Aktivní elektronika pro akustickou kytaru Matrix Infinity VT Narrow představuje skvělé řešení ozvučení akustických kytar, klasických kytar, dvanáctistrunných kytar i akustických baskytar. Vývojářský team Fishman věnoval zvláštní pozornost maximální funkčnosti systému s moderními aparáty pro akustické nástroje. Čistý transparentní zvuk kvality Fishman prověřený léty zkušeností a ceněný řadou slavných osobností z hudební branže podporuje řada nových designových prvků a zlepšováků.

Balení obsahuje podkobylkový piezo snímač Acoustic Matrix, předzesilovač s LED indikací nízkého výkonu baterie připevněný k výstupnímu jack konektoru, ovládací prvky (Volume, Tone a přepínač Voicing) s instalací do ozvučnicového otvoru kytary, montážní hardware a chromovanou rolnu na kytaru. Zmíněný Voicing switch nabízí dvě různá nastavení Flat (pro kytary s větším tělem typu Dreadnought, Jumbo) a Bass Boosted (kompaktnější tvary Orchestra, 00, Parlor), kdy tak snadno přizpůsobíte nastavení akustickým vlastnostem vaší kytary. Formát Narrow snímače odpovídá šířce 2,3 mm, délka 67,3 mm vyhovuje naprosté většině akustických kytar. Jednotlivá propojení nevyžadují pájení, nicméně výrobce výslovně doporučuje odbornou instalaci.

Předzesilovač vyžaduje napájení 9V baterií (není součástí produktu).

Všechny produkty od výrobce
Fishman Matrix Infinity VT Narrow

Fishman Matrix Infinity VT Narrow

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce