Focusrite Clarett Octopre

Focusrite Clarett Octopre

15740 Kč

Dnes je tady pro vás Focusrite Clarett Octopre od výrobce Focusrite - tento artikl doporučujeme s úžasnou cenovkou 17040 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: HN208063
Do obchodu

Popis

Focusrite

Výjimečné zboží, Focusrite Clarett Octopre od originálního výrobce Focusrite - tento hit můžete získat za výhodnou cenu 17040. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Mikrofonní předzesilovač

 Focusrite Clarett Octopre je osmikanálový mikrofonní předzesilovač a AD / DA převodník s digitálním rozhraním ADAT. Špičkové předzesilovače řady Clarett pracují v rozlišení 24 bit / 192 kHz a nabízejí dynamický rozsah až 118 dB. AIR technologie, která dodává nahrávkám vzdušnost a průzračnost, emuluje impedanční a rezonanční charakteristiku legendárních analogových studiových předzesilovačů Focusrite ISA. Dva analogové vstupy umístěné na čelním panelu jsou schopny zpracovat mikrofonní i přímý nástrojový signál (Hi-Z).

Převodník disponuje osmi analogovými vstupy s kombinovanými konektory XLR/TRS. Každý vstupní kanál je vybavený insertními body pro připojení externích procesorů. Signál je možné směrovat do osmi digitálních (optické rozhraní ADAT) nebo osmi analogových (25pinový D-sub konektor) výstupů. Sílu signálu indikují barevné LED diody na přehledném panelu. Komunikaci s ostatními studiovými přístroji obstarává synchronizační terminál BNC pro WordClock. Součástí přiložené výbavy je softwarový balíček zahrnující plug-iny Red Plug-in Suite (Focusrite), Time and Tone Bundle (Softube), Plug-in Collective (Focusrite).

Všechny produkty od výrobce
Focusrite Clarett Octopre

Focusrite Clarett Octopre

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce