Frontman Baskytarová posilovna 2 - 101 arpeggií !NOVÉ VYDÁNÍ 2020!

Frontman Baskytarová posilovna 2 - 101 arpeggií !NOVÉ VYDÁNÍ 2020!

259 Kč

Radost přinášející Frontman Baskytarová posilovna 2 - 101 arpeggií !NOVÉ VYDÁNÍ 2020! od firmy Frontman - tento hit pořídíte v perfektní akci za 259 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: HN219076
Do obchodu

Popis

Frontman

V akci je právě teď Frontman Baskytarová posilovna 2 - 101 arpeggií !NOVÉ VYDÁNÍ 2020! od populární značky Frontman - tento produkt dodáváme za úžasnou cenu 259. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Škola hry na baskytaru

 Doplněné vydání oblíbené baskytarové školy vydané u anglického nakladatele Bassline Publishing. V novém designu nabízí vylepšené tipy a korekce pro lepší srozumitelnost a efektivnost textu. Publikaci doprovází mp3 soubory (viz link níže). Nově také naleznete YT kanál a FB stránku Baskytarová Posilovna 101, kde autor nabízí doplňující cvičení v podobě transkripcí známých skladeb, groovů a dalších studijních materiálů pro rozvoj vaší hry na baskytaru.

Chcete mít melodičtější basové linky, barevnější spojení akordů, lepší přehled o tónech hmatníku a plynulejší pohyb po pražcích?

V této knize naleznete 101 cvičení zaměřených na procvičování arpeggií pro baskytaru, která vám pomohou dosáhnout kýženého cíle. Arpeggia jsou náročná na pohyb levé ruky, protože se jedná o melodické hraní tónů jednotlivých akordů. Jedná se také o basisty často opomíjené téma, protože mnozí se mylně domnívají, že arpeggia jsou vhodná hlavně pro aspirující kytarové shreddery (virtuózní hráče) typu Yngwie Malmsteena. Ovšem opak je pravdou, arpeggia jsou extrémně důležitá pro zvládnutí vedení melodické basové linky ve všech hudebních žánrech.
Důraz je kladený na technický aspekt cvičení se zachováním hudební logiky a melodičnosti. Při dodržení předepsaných cvičebních zásad dosáhnete velmi významných výsledků v poměrně krátkém čase. Dříve nehratelné pasáže se stanou rutinní záležitostí a vaši spoluhráči budou žasnout jak melodicky a chytře dokážete hrát.
Všechna cvičení jsou v rozsahu dvou až dvanácti taktů. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo profesionál, každý si vyzkouší hranice svých možností. Ideální pro každodenní baskytarový strečink, rozehřátí svalů před zkouškou, koncertem nebo natáčením ve studiu. Vhodné pro všechny typy baskytar (4, 5, 6 strun), ale i pro kytaristy.

Všechna cvičení jsou doplněna o tabulaturu, doporučený prstoklad a nově také o nadepsané akordy, abyste věděli, kde můžete
arpeggia uplatnit a získali i základní teoretické znalosti.

Audio ke stažení: http://baskytarovaposilovna.kytary.cz/

Všechny produkty od výrobce
Frontman Baskytarová posilovna 2 - 101 arpeggií !NOVÉ VYDÁNÍ 2020!

Frontman Baskytarová posilovna 2 - 101 arpeggií !NOVÉ VYDÁNÍ 2020!

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce