Frontman Baskytarová posilovna !NOVÉ VYDÁNÍ 2020!

Frontman Baskytarová posilovna !NOVÉ VYDÁNÍ 2020!

259 Kč

Ve slevě je Frontman Baskytarová posilovna !NOVÉ VYDÁNÍ 2020! od oblíbené značky Frontman - tento hit snadno najdete v bombastické akci za 259 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN219075
Do obchodu

Popis

Frontman

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Frontman Baskytarová posilovna !NOVÉ VYDÁNÍ 2020! od oblíbené značky Frontman - toto zboží si můžete opatřit extra výhodně za 259. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Škola hry na baskytaru

 Doplněné vydání oblíbené baskytarové školy vydané u anglického nakladatele Bassline Publishing. V novém designu nabízí vylepšené tipy, korekce pro lepší srozumitelnost a efektivnost textu a nová ultimátní cvičení. Publikaci doprovází mp3 soubory (viz link níže). Nově také naleznete YT kanál a FB stránku Baskytarová Posilovna 101, kde autor nabízí doplňující cvičení v podobě transkripcí známých skladeb, groovů a dalších studijních materiálů pro rozvoj vaší hry na baskytaru.
Chcete zlepšit rychlost, flexibilitu a posílit prsty při hře na baskytaru?

V této knize najdete 101 cvičení plus dvě bonusové výzvy, které vám pomůžou dosáhnout kýženého cíle. Důraz byl kladený na zvýšení flexibility prstů levé ruky (pro leváky pravé ruky) s využitím systému 1-2-3-4 neboli co prst, to políčko. Tento způsob hraní je profesionálním standardem a umožňuje hráčům maximálně efektivní pohyb po
hmatníku. Každé cvičení by pro vás mělo být malou výzvou, jejímž překonáním se posouváte o patro výš. Důraz je kladený především na technický aspekt cvičení, ale se zachováním hudební logiky a melodičnosti. Nejedná se o samoúčelné a nudné pobíhání prstů po hmatníku. Při dodržení předepsaných cvičebních zásad dosáhnete překvapivých výsledků v poměrně krátkém čase. Dříve nehratelné pasáže se stanou rutinní záležitostí a vaši spoluhráči budou žasnout.

Všechna cvičení jsou v rozsahu jeden, dva až čtyři takty. Doporučuji jak pro naprosté začátečníky, tak pro pokročilejší hráče. Ideální pro každodenní baskytarový strečink, rozehřátí svalů před zkouškou, koncertem nebo natáčením ve studiu. Vhodné pro všechny typy baskytar (4, 5, 6 strun), ale i pro kytaristy. Všechna cvičení jsou doplněna o tabulaturu a doporučený prstoklad.

Audio ke stažení: http://baskytarovaposilovna.kytary.cz/

Všechny produkty od výrobce
Frontman Baskytarová posilovna !NOVÉ VYDÁNÍ 2020!

Frontman Baskytarová posilovna !NOVÉ VYDÁNÍ 2020!

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce