Frontman Základy hry na ukulele snadno a rychle - Matěj Homola

Frontman Základy hry na ukulele snadno a rychle - Matěj Homola

249 Kč

Právě je za dobrou cenu Frontman Základy hry na ukulele snadno a rychle - Matěj Homola od kvalitního výrobce Frontman - tento hit můžete sehnat za jedinečnou cenu 249 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219625
Do obchodu

Popis

Frontman

Dnes jsme vybrali: Frontman Základy hry na ukulele snadno a rychle - Matěj Homola s proslulou značkou Frontman - tento artikl objednávejte s extra slevou za 249. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Udělejte si radost..

Škola hry na ukulele

 Přátelé,
rozhodli jste se, že se naučíte hrát na ukulele, což je skvělá volba. Ukulele je nenáročný a vděčný hudební nástroj, určený v podstatě pro kohokoliv. Děti skrz něj snadno proniknou do tajů hudby, kytaristé si při hře na něj odpočinou a také potěší ty dospělé, kterým se už nechce začínat cvičit na nějaký složitější instrument.

Cest, jak se na ukulele naučit, je více a dá se říci, že všechny vás dovedou ke stejnému cíli. Je jen na vás, jaký postup, školu, lekce, či učitele zvolíte. V této malé knížce se zaměříme hlavně na techniku hry, což zní vznešeně, ale v zásadě jde o to, aby se vám na ukulele hrálo pohodlně a nedělali jste zbytečné chyby, kterých se v počátcích může vyskytnout víc, než dost.

Název knížky Základy hry na ukulele snadno a rychle je všeříkající. Jsou to opravdu jen základy, univerzální pro všechny hráče, kdy se vyzkoušenou metodou můžeme dostat poměrně rychle do fáze, v které si zahrajete spoustu písniček. Dá se to zvládnout za pár měsíců. Nebo také roků, dekád, či nikdy. Jak to v životě bývá, více než na knížce záleží na tom, kolik svému novému hobby věnujete času a energie.

Matěj Homola, zpěvák a kytarista skupiny Wohnout

Všechny produkty od výrobce
Frontman Základy hry na ukulele snadno a rychle - Matěj Homola

Frontman Základy hry na ukulele snadno a rychle - Matěj Homola

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce