Furch Bc 61-CM 5 (použité)

Furch Bc 61-CM 5 (použité)

29990 Kč

Perfektní Furch Bc 61-CM 5 (použité) originální od labelu Furch - toto zboží si můžete nechat poslat v časové omezené slevě za 29990 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221482
Do obchodu

Popis

Furch

Váš oblíbený produkt, Furch Bc 61-CM 5 (použité) od producenta Furch - tento produkt doručujeme v neopakovatelné akci za 29990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Elektroakustická baskytara

 Nástroj jeví na některých místech drobné, kosmetické známky používání (šmouhy v laku po trsátku apod.).

Málokterý český výrobek má po celém světě takové renomé jako kytary Furch. Firma začínala v roce 1981 v jedné z mnoha garáží socialistického Československa, tehdy ještě ilegálně. Dnes na akustické kytary této firmy hrají například Suzanne Vega, Glen Hansard, David Knopfler, Aneta Langerová, David Koller, Xavier Baumaxa a řada dalších. Kytarám Furch dělá nejlepší reklamu jejich dobrá pověst.

Akustická baskytara Furch je vyrobena z celomasivního materiálu a na horní desku je použita vlastní konstrukce firmy. Tento nástroj je postaven bez kompromisu. I když například rezonanční otvor svým tvarem může vypadat jako moderní umění, jeho umístění bylo pečlivě vybíráno s cílem maximalizovat nízkofrekvenční výkon nástroje.

Model B61 je vyroben za použití amerického červeného cedru pro rezonanční desku a afrického mahagonu pro luby a zadní desku. Povrchová úprava technologií Open-Pore zajišťuje tomuto kvalitnímu nástroji velmi přirozený zvuk, podpořený snímačem a elektronikou L.R.Baggs Element Active System – Volume Tone Control. Součástí nástroje je také velmi kvalitní polstrovaný gig bag.

Všechny produkty od výrobce
Furch Bc 61-CM 5 (použité)

Furch Bc 61-CM 5 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce