Getzen 3050 S

Getzen 3050 S

73990 Kč

Limitovaná edice produktu Getzen 3050 S s proslulou značkou Getzen - tento hit snadno najdete za skvělou cenu 73990 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219140
Do obchodu

Popis

Getzen

V akci je pouze tady Getzen 3050 S kvalitní značky Getzen - tento hit můžete pořídit za výhodnou cenu 73990. Vybírejte to nejlepší u nás. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám příjemné nakupování..

Trubka

 Profesionální model Bb trubky 3050 S z řady Custom Series americké značky Getzen nabízí plný bohatý tón s mírným odporem a excelentní intonaci v celém rozsahu. Představuje ideální volbu pro profesionální hráče a studenty hudebních konzervatoří, kteří hledají špičkově zpracovaný a zároveň i maximálně všestranný nástroj, tzv. all-rounder.

Trubka nabízí jednodílný ručně tepaný ozvučník ze žluté mosazi (No. 137), poniklované písty z pakfongu, kryty/pouzdra pístů z pakfongu, standardní velikost vrtání (0.459”), ústnici ze žluté mosazi (No. 137), ručně broušené/leštěné dolaďovače ze žluté mosazi, hranatější koleno hlavního dolaďovače a povrchovou úpravu v podobě postříbření.

Trubka je dodávána v kufru spolu s nátrubkem 1C.

Modelová řada Custom Series nabízí customizaci z těchto komponentů – reverzní ústnice (No. 125), ozvučník ze zlatomosazi (No. 137), trigger na prvním dolaďovači, širší vrtání (0.462”), ruční rytina.

Americká značka Getzen s tradicí sahající do hloubi 20. století patří ke známým pojmům na poli výrobců dechových nástrojů. Všechny trubky jsou zhotovovány se stejným řemeslným umem s cílem nabídnout muzikantům to nejlepší – a to v případě profesionálních BB a C trubek ze série Custom, tak i základních studentských modelů.

Všechny produkty od výrobce
Getzen 3050 S

Getzen 3050 S

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce