Getzen 3892 S Custom

Getzen 3892 S Custom

59990 Kč

V akci je pouze tady Getzen 3892 S Custom co nám vyrábí Getzen - tento produkt koupíte levně za 59990 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220210
Do obchodu

Popis

Getzen

No tak tohle je gól: Getzen 3892 S Custom od známé značky Getzen - toto zboží zakoupíte za úžasnou cenu 59990. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Kornet

 Eb kornet 3892 Custom rozšiřuje řadu profesionálních nástrojů Custom Series americké značky Getzen. Nabízí bezešvý měděný ozvučník, dvě zlatomosazné ústnice – jedna nabízí tradiční zvuk britských dechových orchestrů, druhá jasnější (více americký), vnitřní táhla dolaďovačů z pakfongu, pouzdra/kryty pístů z pakfongu a povrchovou úpravu v podobě postříbření. případě tohoto modelu je rovněž možná customizace – ozvučník ze žluté mosazi, ruční rytina… Jednoduše tak přizpůsobíte zvuk kornetu vašim potřebám.

Kornet je dodáván v kufru spolu s nátrubkem 4C.

Americká značka Getzen s tradicí sahající do hloubi 20. století patří ke známým pojmům na poli výrobců dechových nástrojů. Všechny kornety jsou zhotovovány se stejným řemeslným umem s cílem nabídnout muzikantům to nejlepší – a to v případě profesionálních modelů 3810 ze série Custom, tak i studentských modelů.

Všechny produkty od výrobce
Getzen 3892 S Custom

Getzen 3892 S Custom

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce