Getzen 590-S Silver

Getzen 490S

31990 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Getzen 490S originální od labelu Getzen - tento produkt doručujeme při právě probíhající akci za 31990 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219142
Do obchodu

Popis

Getzen

Není proč váhat, Getzen 490S od značky Getzen - toto zboží si můžete opatřit v bombastické akci za 31990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Trubka

 Bb trubka 490 S amerického výrobce Getzen představuje ideální nástroj pro studenty hudebních škol a začínající trumpetisty, kteří hledají kvalitně zpracovaný, cenově dostupnější, nástroj. Trubka nabízí dvoudílný ručně tepaný ozvučník ze zlatomosazi (beze švů) s hranou roztrubu vyztuženou drátem, zlatomosaznou ústnici, ručně broušené/leštěné dolaďovače z pakfongu a povrchovou úpravu v podobě postříbření.

Trubka je dodávána v pouzdru. Součástí balení je nátrubek 7C.

Americká značka Getzen s tradicí sahající do hloubi 20. století patří ke známým pojmům na poli výrobců dechových nástrojů. Všechny trubky jsou zhotovovány se stejným řemeslným umem s cílem nabídnout muzikantům to nejlepší – a to v případě profesionálních BB a C trubek ze série Custom, tak i základních studentských modelů.

Všechny produkty od výrobce
Getzen 590-S Silver

Getzen 490S

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce