Getzen 900 S Eterna

Getzen 900 S Eterna

55990 Kč

Není proč váhat, Getzen 900 S Eterna od známého výrobce Getzen - tento hit můžete pořídit v husté akci za 55990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219381
Do obchodu

Popis

Getzen

Tradiční bestseller, Getzen 900 S Eterna značky Getzen - tento artikl je v tuhle chvíli při likvidaci skladu za nepřekonatelných 55990. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Trubka

 Bb trubky z řady Eterna Classic 900 patří k těm nejpopulárnějším z nabídky profesionálních nástrojů amerického výrobce Getzen. Jedná se o trumpety v původním designu z 60. let se skvělými herními vlastnostmi a excelentní intonací, které ocení zapálení hobby trumpetisté i ryzí profesionálové.

Model 900 S Eterna nabízí dvoudílný ručně tepaný ozvučník ze žluté mosazi, ústnici a dolaďovače z pakfongu, ručně broušené pístové mechaniky z pakfongu, které zaručují rychlý plynulý chod, a povrchovou úpravu v podobě postříbření.

Trubka je dodávána v kufru. Součástí balení je nátrubek 7C.

Americká značka Getzen s tradicí sahající do hloubi 20. století patří ke známým pojmům na poli výrobců dechových nástrojů. Všechny trubky jsou zhotovovány se stejným řemeslným umem s cílem nabídnout muzikantům to nejlepší – a to v případě profesionálních BB a C trubek ze série Custom, tak i základních studentských modelů.

Všechny produkty od výrobce
Getzen 900 S Eterna

Getzen 900 S Eterna

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce